UDÁLOSTI

NÁBORY do THAI BOX, K1, KICKBOX / BOX / MMA, GRAPPLING

UDÁLOSTI >>

NÁBORY do THAI BOX / KICKBOX / K1, BOX, MMA / GRAPPLING
Končí nám prázdniny a dovolené, právě je ten správný čas zvolit pro Vás, či Vaše děti sportovní aktivity.
Navštivte nás, rádi Vás provedeme naší multifunkční sportovní halou, kde si najdete aktivity jak pro Vás, tak i pro Vaše děti.

Nábory denně od pondělí do čvtrtka v 18:00. Váš GIBU-X-GYM, těšíme se na Vás

Tréninky bojových sportů THAI BOX, K1, KICKBOX / BOX / MMA, GRAPPLING pro začátečníky, pokročilé, muže, ženy i děti.
Bojové sporty získávají napříč populací stále více příznivců, velké množství mužů, žen, ale také dětí a juniorů.

Jsou různé cíle a motivace, ale u nás nemusíte mít za cíl zápasit. Aniž by Vás někdo nutil zápasit, tak bojové sporty jsou ideální aktivitou pro rozvoj fyzické a duševní síly, pohybové koordinace, odreagování se od každodenních stresů, vypěstování si vlastností jako jsou sebovládání, sebepřekonání, fyzická a duševní vytrvalost a v neposlední řadě se také naučíte sebeobraně, jak se ubránit útočníkovi.

To vše ve zcela nové nadstandartně vybavené dvouposchoďové multifunkční sportovní hale GIBU-X-GYM o velikosti 1.800 m2, vybavené klimatizací, vzduchotechnikou, prostory bez zápachu plné čerstvého vzduchu a sportovních aktivit. 

Multifunkční sportovní hala, která nemá v české republice obdoby. To vše pod vedením profesionálních trenérů s osobním přistupem a v příjemném kolektivu.

Zastávka MHD se nachází na hranici našeho pozemku a autobus č. 42 jezdí každých 10 minut, máme pro klienty i vlastní parkoviště, takže u nás vždy bez problému zaparkujete a můžete jít hned sportovat.

 

K dispozici zde máte nadstandartní sportovní vybavení a to nejen pro bojové sporty, ale i posilovnu o velikosti 900 m2 ve druhém poschodí, kterou postupně dovybavujeme. Prostorné šatny, sociální zázemí, vše je zde zcela čisté a hygienické, opět včetně vzduchotechniky a klimatizace.

Po tréninku anebo i před máte k dispozici posezení s kapacitou 30ti osob v prostorách recepce s vlastním sociálním zázemím mimo šatny. WIFI je samozřejmě součástí se signálem v celém objektu.

Každý den, každý okamžik je nový začátek ! 
Teď je ten správný čas začít ! Trénuj s námi !
Váš GIBU-X-GYM, máme pro Vás otevřeno 7 dní v týdnu

Zpět

Komentáře

Žádná možnost

Přidat komentář